Ilgiausias greičio ruožas

SAUSIO 27, 2019

taip atrodo oro filtras po 59km greičio ruožo surašymo…

„59 km., žiemą, tai pats ilgiausias ir sudėtingiausias greičio ruožas „4x4perimetras“ istorijoje ir pirmą kartą, jame bus greičio ribojimai“ pasakė etapo organizatorius G. Grigaitis.
Šeštadienį organizatoriai praleido I etpao trasose. Sniego miškuose daug, o lauko keliukai, tiesiog paskendę sniege. Ypač bus sunku trasas atidarantiems sportininkams. Vienareikšmiškai „Moto“ klasei, jiems tai didžiulis iššūkis. O jie, pasirodo, nuo sunkumų, tik dauginasi, gerąją to žodžio prasme.
„Sport“ klasė, jiems iki įskaitos trūksta vieno ekipažo. Keista, kur Mockai iš Tauragės, kur Venskus, pagaliau, kur tie, kurie nusipirko sportinius automobilius? Laukia sausų kelių ir saulėto oro? OK, o kur ambicijos?
Klasė „Tourism“, jiems gamta ir reljefas paruošė specialių siurprizų. Kiek ir kokio ilgumo ruožų jiems reiks įveikti, sužinosime jau greitai, bet startuojantiems pirmiems, bus velniškai sunku. Organizatorių rekomendacija: pasiimkit sniego kastuvus, grandininius pjūklus tipo STIHL, komplektą raktų valytuvų priveržimui…  tuomsyk tiek.
Žiemos kelio knygos turės savo specifiką. Viskas apie specifiką – per bryfingą.
Šis etapas didelis iššūkis ekipažams, finišą pasieks kiečiausi – vienareikšmiškai.

Partneriai