I-ojo etapo reziume

VASARIO 13, 2019

Nurimus aistroms po I-ojo etapo, varžybų vadovas G. Grigaitis buvo nuvykęs aptarti Švenčionių rezultatų su VĮ Valstybinių miškų urėdijos Nemenčinės padalinio vadove V. Anikevičiene ir Sarių seniūne N. Lukauskiene.


„Tiesa sakant, buvau nustebintas, o gal net priblokštas, pamatęs tokią jauną moterį, užimančią tokias pareigas“ sakė G. Grigaitis.
Pasikvietus į talką gamtotvarkos specialistą A. Bareiką, vadovė paaiškino, kaip yra tikrinamos organizatorių pateiktos varžybų trasos, kokių vietų reikia vengti, kad neiškiltų konfliktinių situacijų. A. Bareikia pastebėjo, kad vis dar pasitaiko atvejų, jog yra važinėjama ten, kur nederėtų. Tokiose vietose bus statomos kameros. G. Grigaičio nuomone, būtų geriau pastatyti draudžiamus ženklus, tuomet visiems taptų aišku: kur galima, o kur negalima važiuoti.
Klausimų yra daug, laukia didelis darbas, bet kaip sakė žinomas personažas „ledai pajudėjo, ponai priesiekusieji“.


Sariai. Su Sarių seniūnija sieja gražūs santykiai nuo 2011m., kuomet startavo projektas „4×4 Gladiatoriai“, tuomet seniūnijai vadovavo J. Jankevičiūtė. Trumpą laiką jos vadovu buvo A. Lašinskas, o dabar prie vairo stovi jauna ir energinga N. Lukauskienė. Susitikimo metu buvo aptartas I-asis etapas ir apsvarstytos idėjos, kaip antrąjį etapą padaryti „matomą“ žiūrovams, galimybės, kaip ir kur save galėtų pateikti partneriai… Žodžiu, geri santykiai, tikimės, pereina į kitą lygį.

 

BF naujienos

Partneriai