Du istoriniai įvykiai

SAUSIO 8, 2019

1. Šiandien 1 metų jubiliejų švenčia VĮ Valstybinių miškų urėdija.
2. Pirmą kartą Lietuvos automobilių sportas susėdo prie stalo su miškų urėdija.

VĮ Valstybinių miškų urėdiją atstovavo direktorius M. Pulkauninkas, Lietuvos automobilių sporto federaciją – prezidentas R. Austinskas ir 4×4 komiteto narys, organizatorių atsovas, G. Grigaitis.

LASF prezidentas R. Austinskas informavo apie tai, kad organizuojant automobilių sporto varžybas tenka derinti trasas su įvairiomis valstybės institucijomis, su daugeliu jų pasirašytos bendradarbiavimo sutartys, o su valstybės miškų tvarkytojais, prižiūrėtojais ir puoselėtojais iki šiol tokių dokumentų nėra.

M. Pulkauninkas informavo apie pakitimus pertvarkius miškų urėdijų struktūrą.

G. Grigaitis papasakojo kokias problemas tenka spręsti organizatoriams norint suderinti varžybų trasas su valstybinių miškų valdytojais ir kaip tai daroma Latvijoje ir Estijoje.

Faktas, kad šių dviejų institucijų bendradarbiavimas neišvengiamas, jeigu norime, kad automobilių sportas Lietuvoje riedėtų į priekį.

Laiko klausimas, kada bus pasirašyti šių dviejų instancijų santykius reglamentuojantys dokumentai. Tikimės, kad tai įvyks greitai, nes automobilių sporto sezonas startuoja jau sausio 25d.

Partneriai