4x4 komiteto pirmininko vairas vėl patikėtas G. Grigaičiui

BIRŽELIO 16, 2017

GG

Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) Taryba patvirtino 4×4 komiteto pirmininko ir varžybų organizatorių bei sportininkų atstovo rinkimų rezultatus. Bekelės sporto šakų komitetui ir toliau, jau trečiąją kadenciją vadovaus Gediminas Grigaitis, kuris šios visuomeninės organizacijos vairą pirmąsyk perėmė 2010 metais. 4×4 komiteto organizatoriaus atstovu išrinktas Laimonas Žižmaras, o komitete sportininkų interesus gins vienas geriausių šalies bekelės sporto meistrų, čempiono titulą ginantis Vaidotas Paškevičius.

„Dėkoju sporto bendruomenei už pasitikėjimą, o man belieka jų nenuvilti“, – po rinkimų kalbėjo naujai perrinktas bekelės sporto šakų LASF komiteto vadovas. Tačiau, pasak G. Grigaičio, švęsti pergalę dabar ne laikas, nes komiteto pirmininko laukia bene atsakingiausias metų egzaminas. Kiek daugiau nei po savaitės, birželio 28 – liepos 1 dienomis, vyks Rally Raid pirmenybių ir taurės antrojo etapo lenktynės, kurios, tikimasi, bus įdomios žiūrovams ir labai nelengvos sportininkams, kurių laukiama ne tik iš šalies, bet ir iš užsienio.
Mėnesio pabaigoje bekelės entuziastai varžysis 60 valandų užtruksiančiame maratone, kurio per 2000 km trasa drieksis palei šalies valstybinę sieną. 4×4 perimetro varžybų dalyviai pirmąsyk šių lenktynių istorijoje startuos ir finišuos cementininkų mieste – Naujojoje Akmenėje.
LASF 4×4 komiteto pirmininkas ir šių varžybų organizatorius G. Grigaitis žada ne tik įspūdingas lenktynes sportininkams, bet ir nelengvą egzaminą jų finišo belaukiantiems bekelės entuziastams.
Liepos 1-ąją netoli Naujosios Akmenės UAB „Naujasis Kalcitas“ priklausančiame Menčių karjere varžybų organizatoriai rengia varžybas enduro motociklininkams, keturračių ir visureigių vairuotojams, kurie specialiai įrengtoje trasoje galės žiūrovams ne tik pademonstruoti savo meistriškumą bei įgūdžius, bet ir laimėti vertingų prizų.

 

Lietuvos bekelės čempionato ir taurės varžybų spaudos centras –
Viešųjų ryšių agentūra „Visus Bonus“
El./paštas
visusbonus@dtiltas.lt
Tel. + 370 612 93662

 

Partneriai