2019m. - kokie jie MOTO klasei?

LAPKRIČIO 3, 2018

Spalio 29d. viešbutyje „Karolina“ rinkosi šių metų rally raid serijos „4x4perimetras“ MOTO klasės dalyviai ir dalis tų, kurie ketina startuoti kitais metais. Netikėtai gausus būrys susirinko. Tai nuteikia optimistiškai. Organizatoriai padėkojo U. Stančiui, kurio iniciatyva ir atsirado naujas formatas raideriams.

Smagu tai, kad startavę pirmajame etape Druskininkuose, kai kurie dalyviai šiemet važiavo ir „Breslau Poland“ ir „Balkan offroad rallye“ varžybas, vienas jų A. Bubinas, kuris pradėjo ciklą treniruočių motociklininkams pagal kelio knygą, o taip pat su kolegomis žadėjo pradėti gaminti įrangą reikalingą, kelio knygos persukimui. Va čia tai bent!

„Side by side“ tai nauja automobilių klasė, kurios kilmė – keturratis motociklas. Pasirodo lietuviai ir jais važinėja. Anot A. Kanopkino, kuris atstovavo šiai klasei, tik komunikacijos spragos neleido iki šiol jiems sužinoti apie „4x4perimetras“ varžybas. Ištaisysime šią klaidą ir lauksime šios klasės dalyvių 2019m. sezone.

Pakankamai daug diskusijų buvo dėl kitų metų kalendoriaus. Pagrindinis siūlymas, kad nesidubliuotų didelių renginių datos. Tikėtina, kad „didysis perimetras“, devintais metais, keis savo datą ir slinksis link vasaros vidurio.

Dar vienas pageidavimas – žieminis etapas.
Pažadame, visus siūlymus apsvarstysime ir artimiausiu metu pateiksime atsakymus.

Organizatoriai

p.s. derinsime su LMSF (Lietuvos motociklų sporto federacija) dėl varžybų statuso.

Partneriai