“4×4 perimetras” – kas tai?

Tai pirmasis tokio pobūdžio automobilių renginys Lietuvoje ir Europoje. Trasa driekiasi Lietuvos pasieniu ir atkartoja Lietuvos Valstybės kontūrą. Tai pačios ilgiausios automobilių lenktynės Lietuvoje. Tai pačios tautiškiausios automobilių lenktynės pasaulyje. Tai lietuviškas „Dakaras“

Dalyviai. Dalyvauti maratone gali bet kas, kas turi “B” kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir techniškai tvarkingą visureigį.
Automobiliai. Lenktyniaujama automobiliais, kurių ratų formulė 4×4.
Klasės. Pagal automobilių paruošimą ir ekipažo komplektaciją automobiliai skirstomi į tris klases. Nuo standartinio automobilio klasės “Tourism” ir “Extreme” iki klsės “Sport” specialiai ruoštų bolidų, lekenčių “Dakaro” trasomis.
Trukmė. Lenktynių vyksta 60h.
Trasa. ~ 2000km. Visas maršrutas suskirstytas į šešis etapus. Kiekvieno etapo startas kas 10val.
Startas ir Finišas. Naujoji Akmenė.
Pradžia. 2017 birželio 28d.

Klasė “TOURISM”?
Tai ekipažai, važiuojantys standartiniu automobiliu. Ekipažo narių tiek, kiek automobilyje yra įrengtų sėdimų vietų. Šios klasės dalyviai varžosi tik Orientacinėse rungtyse.

            

Klasė “EXTREME”?
Tai ekipažai, važiuojantys standartiniu automobiliu. Ekipažą sudaro du nariai: vairuotojas ir šturmanas / navigatorius. Šios klasės dalyviai varžosi Orientacinėse rungtyse ir Greičio Ruožuose.  Greičio Ruožose gali būti ribojimai.

Klasė “SPORT”?
Tai ekipažai, važiuojantis automobiliu su saugos lankais. Šios klasės dalyviai varžosi Orientacinėse rungtyse ir Greičio Ruožuose.  Greičio Ruožose gali nebūti ribojimų.

Daugiau informacijos skiltyje DALYVIAMS

Partneriai